Dlaczego My ?

Jesteśmy nastawieni na jakość a nie na ilość. Nie jesteśmy cateringiem masowym. Oddajemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, aby Twoja dieta była idealna – czyli dokładnie taka, jakiej oczekujesz. Możesz się z nami skonsultować przed dokonaniem wyboru, a doświadczeni dietetycy kliniczni pomogą wybrać dietę najlepszą dla Twoich potrzeb i celów.

Nasze diety są opracowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi WHO w kwestii odżywania, a analiza opinii Klientów MedFood oraz mediów branżowych pozwala na postawienie tezy, że zespół MedFood składa się z najbardziej uznanych na polskim rynku specjalistów z dziedziny dietetyki, psychologii, zdrowego trybu życia oraz medycyny sportowej. Specjaliści MedFood są autorami wielu publikacji, książek oraz materiałów naukowych z obszarów, którymi się zajmują.

W końcu 94% naszych klientów trafia do nas z polecenia znajomych – to najlepszy wyznacznik jakości ! Masz pytania do naszych dietetyków i ekspertów lub chcesz ich poznać? Zadzwoń + 48 514 084 888 lub napisz poradnia@medfood.com.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!